Zásadná zmena v SDKÚ DS Bratislava vysiela signál

Autor: Peter Slávik | 14.3.2012 o 21:33 | (upravené 16.3.2012 o 0:03) Karma článku: 9,74 | Prečítané:  3141x

Necelé štyri dni po predčasných parlamentných voľbách sa začali diať ohlásené zmeny. Dnes sa uskutočnilo zasadnutie predsedníctva Bratislavského kraja strany SDKÚ-DS. Diskusia, ktorá na tomto fóre prebehla, bola veľmi konštruktívna a stala sa jasným signálom, že strana je pripravená na zmenu a rekonštrukciu, ktoré sa v poslednom období javili ako nevyhnutné. Nespochybniteľné demokratické základy dokazuje aj skutočnosť, že práve dnes bol predložený návrh na ďalšieho kandidáta na post predsedu SDKÚ- DS. Ivan Štefanec, poslanec NRSR a človek s bohatou manažérskou praxou, by bol podľa názoru desiatich bratislavských miestnych zväzov veľmi dobrou voľbou pre pravicovú stranu.

 

 

Prípadná kandidatúra viacerých osobností na post lídra by každopádne bola pozitívnym krokom a dôkazom demokratických princípov, na ktorých je „Modrá“ položená.

Je evidentné, že slabý výsledok pravicovej SDKÚ-DS v ostatných voľbách sa stal podnetom na aktivitu vo vnútri strany. Predstavitelia Bratislavského kraja zotrvali v podnetnej diskusii a jednoznačne pomenúvali problémy, ktoré je potrebné v blízkej budúcnosti riešiť. Pokles preferencií prakticky v každom kraji je znamením toho, že treba bojovať a znovu sa pokúsiť osloviť pravicového voliča. Na takéto kroky je strana pripravená, čo bolo deklarované dnešným stretnutím takmer všetkých zástupcov Bratislavského kraja.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Všetci Bielorusi vrátane mňa sa boja vojny s Ruskom

Naša dotovaná diktatúra sa blíži k svojmu koncu.

DOMOV

Šéf Rady RTVS: Miku sme si nezavolali pre politické tlaky

Gallo za zasadnutím podozrenia o ovplyvňovaní nevidí.

EKONOMIKA

Diaľnica na Trnavu sa môže rozšíriť na osem pruhov

Definitívne riešenie povie minister dopravy.


Už ste čítali?